OPINIE
ZOBACZ, CO MÓWIĄ O NAS NASI GOŚCIE!
Wasze opinie są dla nas najlepszą wizytówką i dowodem na to, że warto tworzyć miejsce, do którego chce się wracać. Każde słowo uznania motywuje nas do dalszej pracy, a sugestie pomagają nam stale podnosić jakość wypoczynku w Willi Nad Wodospadem. Dziękujemy za zaufanie!




Karolina Brycka
Przepiękne Pieniny..
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Willi Nad Wodospadem. Był tylko jeden minus: pobyt był za krótki 😁 Świetna lokalizacja - w ustronnym, spokojnym miejscu, z dala od zatłoczonych ulic, około 20 min.spacerkiem do centrum. Z cudownym widokiem na góry. Na terenie obiektu sauna i jacuzzi (czynne 18-21) oraz dwa baseny zewnętrze (w przypadku ochłodzenia baseny są "zamykane" specjalną osłoną). Przy basenie leżaki oraz miejsce na grilla, a także tężnia solankowa. Apartament bardzo przestronny, czysty, wyposażony w lodówkę, suszarkę do włosów, suszarkę na pranie, żelazko i ręczniki. Świeża, pachnąca pościel. Bardzo sympatyczni i pomocni właściciele oraz obsługa. Możliwość zaparkowania na terenie obiektu. Kolejny ogromny plus to pyszne śniadania. Wszystko świeże i najwyższej jakości, niczego nie brakowało, produkty były uzupełniane na bieżąco. Ekspres do kawy, a także własnoręczne wyroby typy grzybki, smalec czy przepyszna konfitura z dyni i jabłka, robiły robotę! Na pewno jeszcze wrócimy. Zakochaliśmy się w Szczawnicy ❤️ Warto było przejechać ponad 500 km...
Personel
10
Czystość
10
Lokalizacja
10
Udogodnienia
10
Komfort
10
Stosun ek jakości do ceny
10
Joanna
Gospodarz przyjął nas profesjonalnie.Pyszne śniadania na miejscu .Wyjazd bardzo udany .Mamy zamiar powrócić w to miejsce.Dziękujemy bardzo.
Jacek Hyc
Bardzo komfortowy, doskonale wyposażony i czysty domek, z własnym ogródkiem. Idealne miejsce do szaleństw z dziećmi oraz odpoczynku dorosłych np przy grillu. Atrakcje całego kompleksu równiez na bardzo wysokim poziomie, baseny plac zabaw etc. Śniadania obfite i bardzo smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno dorośli jak i dzieci. Dużym zaskoczeniem na plus były własnej roboty przetwory, zwłaszcza nieoczywiste jak kiszony czosnek niedźwiedzi. Personel bardzo pomocny i uprzejmy, który spełnił wszystkie nasze życzenia z uśmiechem na twarzy. Najlepszą recenzją tego miejsca był smutek i łzy w oczach dziecka, na wiadomość, że będziemy musieli wracać do domu.
Podstawowe kategorie
Personel
10
Czystość
10
Lokalizacja
10
Udogodnienia
10
Komfort
10
Stosunek jakości do ceny
10
Ania i Kuba
Dziękujemy za pobyt. Polecamy wszystkim to rewelacyjne miejsce.
Do zobaczenia
Urbański Maciej
Świetne miejsce na wypoczynek. Cisza i spokój a do centrum 20 minut pieszo. Ośrodek bardzo dobrze wyposażony. Basen z bardzo ciepłą wodą, sauna i jacuzzi dostępne w każdy dzień. Wieczorem można grilla zapalić i napawać się widokami. Polecam wszystkim!
Asia i Wojtek
Super miejsce na spędzenie urlopu. Przepiękna i spokojna okolica na którą godzinami można spoglądać z pokojowego balkonu... Tylko trochę szkoda czasu - tyle czeka na nas atrakcji do odwiedzenia. Smak porannej kawy na tarasie... Nie da się zapomnieć. Ulgę przynosi skutecznie odpoczynek w basenie zwłaszcza w upalne dni po wielogodzinnych wędrówkach. Sauna i jacuzzi... wspaniały relaks. Ale najważniejsze dla mnie była dostępność tężni gdzie dzieci mogły codziennie inhalować się. A ile to radości dla najmłodszych...
Szczerze i gorąco polecamy. W jesieni wracamy!