Blog

 • Nad Wodospadem - pokoje do wynajęcia, Szczawnica noclegi

  Atrakcje dla dzieci w Pieninach i samej Szczawnicy

  Wyjazd z dziećmi na wakacje nie tylko zacieśnia rodzinne więzy, ale w młodym pokoleniu rozbudza nowe pasje i pozostawia cenne wspomnienia na całe życie. Jadąc na urlop z dziećmi, warto wybrać takie miejsca, które dostarczą im dużo wrażeń.

 • Pieniny Szczawnica

  Co robić w Pieninach gdy pada deszcz?

  Jadąc w Pieniny, zawsze ma się nadzieję, że pogoda nie zawiedzie i będzie można pochodzić po górach, czy zaliczyć spływ Dunajcem z flisakami. Bywa jednak, że kapryśna aura krzyżuje wszystkie wcześniejsze plany i przynajmniej z części atrakcji trzeba zrezygnować.

 • Nad Wodospadem - pokoje do wynajęcia, Szczawnica noclegi

  Czy wyjazd w Pieniny z psem to dobry pomysł?

  Podróżowanie z psem staje się coraz powszechniejsze. Udając się na urlop całą rodziną, naturalnym jest zabranie ze sobą również czworonożnego przyjaciela, który dla wielu jest takim samym członkiem rodziny, jak człowiek.

 • Nad Wodospadem - pokoje do wynajęcia, Szczawnica noclegi

  Jaki jest najwyższy szczyt Pienin i jak tam dotrzeć?

  Wielu turystów odwiedzając Szczawnicę i jej okolice za punkt honoru obiera sobie wejście na najwyższy szczyt Pienin. Jako że najpopularniejszy w Pieninach jest masyw Trzech Koron, często mylnie uznaje się go za najwyższą górę.

 • Nad Wodospadem - pokoje do wynajęcia, Szczawnica noclegi

  Jakie atrakcje czekają na turystów w Sromowcach Niżnych i ich okolicach?

  Sromowce Niżne to urokliwa wieś w Pieninach, gdzie turystów czekają nie tylko wspaniałe widoki, ale i niezapomniane przeżycia. Ta malowniczo położona mała miejscowość nad Dunajcem u stóp Trzech Koron na samym pograniczu ze Słowacją

 • Szczawnica

  Jakie miejscowości Pienin warto odwiedzić?

  Pieniny to jeden z najchętniej odwiedzanych regionów w Polsce. Nazwa pasma górskiego kojarzy się głównie z malowniczymi szczytami, Pienińskim Parkiem Narodowym, unikalną dziką przyrodą i widowiskowymi krajobrazami

 • Sanktuarium Maryjne w Ludźmierzu

  Ludźmierz: Perła Podhala i jej ukryte skarby turystyczne

  Gdzieś między wznoszącymi się szczytami Tatr a malowniczymi dolinami Podhala leży Ludźmierz - miejscowość, której skromny rozmiar kryje bogactwo historii, kultury i naturalnego piękna.

 • Szczyt Trzy Korony

  Pieniny – co warto zobaczyć podczas pobytu?

  Położone w Małopolsce Pieniny są jednym z najciekawszych i najbardziej malowniczych pasm górskich. Zachwyceni nimi będą zarówno miłośnicy najpiękniejszych pienińskich widoków, jak i poszukiwacze unikalnych okazów fauny i flory

 • Nad Wodospadem - pokoje do wynajęcia, Szczawnica noclegi

  Spływ Dunajcem - gdzie się zaczyna, gdzie kończy i ile trwa wycieczka?

  Spływ Przełomem Dunajca to jedna z największych atrakcji Pienin. Zasłyszane ciekawostki dotyczące spływu Dunajcem sprawiają, że każdy, kto odwiedza ten region, bez względu na wiek, chce tego doświadczyć. 

 • Spływ kajakiem Dunajcem

  Spływ kajakiem Dunajcem – aktywny wypoczynek i niezwykła przygoda

  Jeden z najbardziej urokliwych regionów Polski to Pieniny, które co roku przyciągają rzesze turystów. Niezapomniane widoki, moc atrakcji i szansa na aktywny wypoczynek to wielkie atuty tych okolic i obietnica udanego urlopu.

 • Plac Dietla Szczawnica

  Szczawnica – co warto zobaczyć?

  Szczawnica to jedno z najchętniej odwiedzanych uzdrowisk w południowej Polsce. Kochają ją nie tylko kuracjusze spragnieni wód mineralnych o właściwościach leczniczych, ale i amatorzy aktywnego wypoczynku. Jakie atrakcje Szczawnicy warto poznać szczególnie? Sprawdźcie.

 • Termy Bania

  Szczawnica: odkryj baseny termalne w okolicy (Białka, Bukowina, Szaflary, Termy Chochołowskie)

  Zarezerwuj pobyt w Apartamentach nad Wodospadem w Szczawnicy i skorzystaj z wyjątkowej okazji. Naszym gościom oferujemy atrakcyjne zniżki na baseny termalne w pobliskich Terma Bania w Białce Tatrzańskiej, Szaflarach oraz Terma Chochołowskie w Chochołowie.

 • Nad Wodospadem - pokoje do wynajęcia, Szczawnica noclegi

  Urokliwe plaże nad Jeziorem Czorsztyńskim

  Niektórzy nie wyobrażają sobie urlopu bez plażowania. Okazuje się, że aby korzystać z uroków plaży, kąpieli wodnych i słonecznych wcale nie trzeba wybierać się nad morze czy na Mazury.