Opinie

Opinie

Zbyszek z rodziną

Panie Pawle , bardzo dziękuję za miły pobyt wraz z rodziną , polecam wszystkim to magiczne miejsce , pokoje czyściutkie w stylu nowoczesnym , posiłki - palce lizać no i atmosfera gospodarzy:) pozdrawiam i serdecznie polecam...Zbyszek

Piotrek i Asia

Super miejsce z widokiem na Szczawnice i okolice. Pokoje przestronne, nowoczesne i wygodne. Bardzo mila obsluga, smaczne sniadania. Polecamy.

Dzmitry i Tacjana,Minsk BY

Dziękuję za pobyt, bardzo smaczne śniadania i najważniejsze: jesteś sam na sam z naturą, dziękujemy za pobyt)

Nad Wodospadem

Panie Jacku od nowego roku będzie taki system działał. Pozdrawiam

Jacek

Kolejny, już szósty pobyt urlopowy w Willi za nami . Jak zwykle bardzo przyjemnie spędzony czas. Pierwszy raz po rozbudowie . Wiele udogodnień np. śniadanie, drugi basem chociaż obiekt stracił nieco na kameralności . jak zwykle czysto, bezpiecznie, przyjemnie. Właściciel powinien pomyśleć nad jakimś systemem lojalnościowym tak aby stali bywalcy czuli się bardziej docenieni .

Ania

W Willi Nad Wodospadem byłam z rodziną już piąty raz i jak co roku za każdym razem mile zaskoczona. W tym roku zostałam zakwaterowana w nowym budynku.Przepiękny obiekt,ogród jeszcze większy basen z krystalicznie czystą wodą i wspaniałe śniadania.Trzymam kciuki za Pana Pawła który chyba nic innego nie robi tylko myśli co można jeszcze zrobić aby było jeszcze piękniej i przyjemniej.Gorąco polecam wszystkim ten obiekt!

Dodaj opinię